0

Nora Istrefi vazhdon të jetë ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj dhe veshjen plot stil, shkruan ORAinfo.

Nora është e martuar me Robert Berishën, dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E rasti i 16 vjeҫares nga Drenasi, e ka tronditur padyshim edhe Norën, e cila ka bërë një reagim në Instagram.

“Ktynehere keqpërdornin serbët femrat shqiptare. Ndërsa tash arsimtarët dhe policët tane. Turp për Kosovën në ҫfarë gjendje ka ardh”- ka shkruar Nora./ORAinfo/

SHPËRNDAJE