0

Qëndresa është bashkëshortja e Labit, moderatorit të njohur.

Ajo është shumë e komentuar në media e në publik e sidomos tani në kohën kur është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Para pak muajve Qëndresa dhe Labi u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Labi ka publikuar një foto të modeles së njohur, Oriola Marashit.

A thua do të xhelozoi Qëndresa për këtë postim të burrit të saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE