0

Tuna është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mjaft aktiv është edhe burri i saj, Patrisi.

Sot Patrisi ka publikuar një foto bashkë me djalin e tij, ku duket se po kalojnë një kohë shumë të mirë së bashku./ORAinfo/

SHPËRNDAJE