0

Motrat Mustafa janë shumë të njohura dhe të dashura për publikun tonë.

Këngët e tyre janë shumë të pëlqyera, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ato kanë uruar Nexhmije Pagarushën për ditëlindje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE