0

Andrra Destani u bë e njohur nga lidhja me Sinanin.

Lidhja e tyre e dashurisë u bë edhe më serioze pasi ata e kurorëzuan atë me martesë. Një vit më vonë erdhi në jetë djali i tyre, Ansi, shkruan ORAinfo.

Andrra është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE