0

Adelina është shumë e njohur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar ushqimin të cilin po e ha.

Duket se Adelina Tahiri nuk e ka problem nëse do të shëndoshet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE