0

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Së fundmi ajo publikoi një foto nga puna ku shihet e veshur me shallvare, ajo që bie në sy është se Learta është shfaqur pa pikë grimi.

Edhe e tillë, reja e Shyhretes po duket mjaftë e bukur dhe simpatike./ORAinfo/

SHPËRNDAJE