0

Nora vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Përveç me muzikën që e publikon, Nora karakterizohet edhe me pamjen shumë tërheqëse dhe paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

E këtë e shohim në fotot që i poston pothuajse çdo ditë ne rrjete sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur në bardha dhe po duket shumë ‘hot’.

Format e saj trupore do ta ‘ҫmendin’ Robertin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE