0

Nora vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Përveç me muzikën që e publikon, Nora karakterizohet edhe me pamjen shumë tërheqëse dhe paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

E këtë e shohim në fotot që i poston pothuajse çdo ditë ne rrjete sociale.

Sonte ajo ka treguar se po ha ushqim të porositur.

Duket se Nora nuk është edhe aq e mirë në gatim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE