0

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAvip.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes një postimi sot ajo na ka prezantuar me varësen e dorës, ku është i shkruar emri i vajzës së saj./ORAvip/

SHPËRNDAJE