0

Shkumbini dhe Mimoza janë shumë të dashur për publikun.

Tani, ata janë më pak aktiv me këngë e projekte, mirëpo angazhohen kohë pas kohe në mbrëmje, shkruan ORAinfo.

Mimoza është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet me Robert Berishën dhe po duket mjaftë seksi me këtë pamje.

A thua do të xhelozojë Nora për këtë foto të burrit të saj!?/ORAinfo/

SHPËRNDAJE