0

Ariana Fejzullahu është gruaja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo është një femër shumë atraktive e cila tashmë është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ariana tani ka një numër të madh të ndjekësve, për të cilët ajo është shumë aktive.

Sot ajo ka publikuar një foto të motrës dhe dhëndrit të saj.

Ajo që bie në sy është se motra ngjanë shumë me Arianën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE