0

Gëzimja është reja e Remzie Osmanit.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Mbrëmë, Gëzimja dhe Hamza i dhan fund beqarisë, duke bërë një dasmë të madhe.

E sot, ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me dimija dhe po duket bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE