0

Teuta vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto shkëputur nga një pjesë e serialit të saj.

Teuta po duket shumë bukur dhe Adonisi do të ‘shkrihet’ nga kjo pamje e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE