0

Njomza është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si grimere shumë profesioniste, shkruan ORAinfo.

Njomza nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të Matinit, i cili është një fëmijë shumë simpatik.

“Ylli jem”- është emri me të cilin ajo e thërret nipin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE