0

Adriana Matoshi ishte e martuar me Albert Sylejmanin, por para pak kohe i dhan fund martesës së tyre.

Ata kanë katër fëmijë bashkë dhe tashmë vazhdojnë jetën të ndarë, shkruan ORAinfo.

Alberti ka një të dashur të re, e ajo është Liridona Selmani, arkitekte.

Së fundmi ata kanë publikuar një foto së bashku, ku Liridona shihet se është rregulluar dhe po duket tejet e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE