0

Nera është bashkëshortja e Sabri Fejzullahut.

Ata së bashku me familjen e tyre, përbëjnë një ndër familjet më të përfolura shqiptare, shkruan ORAinfo.

Pavarësisht moshës, Nera është tejet aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi nga më të ndryshmet.

Sonte për Natën e Madhe, ajo ka përgatitur disa ëmbëlsira./ORAinfo/

SHPËRNDAJE