0

Nera është bashkëshortja e Sabri Fejzullahut.

Ata së bashku me familjen e tyre, përbëjnë një ndër familjet më të përfolura shqiptare, shkruan ORAinfo.

Pavarësisht moshës, Nera është tejet aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Sabriun dhe Morena Tarakun.

Ata e duan shumë Morenën, e këtë e tregojnë vazhdimisht./ORAinfo/

SHPËRNDAJE