0

Neca Tërnava është kunata e Learta Jakupit.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto nga vendi i punës ku shihet e veshur me shallvare, të cilat i ka kombinuar me atlete.

Edhe kësaj radhe, Neca po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE