0

Qëndresa është gruaja e Labit.

Ata u martuan pak kohë më parë me një dasmë të madhe e cila bëri shumë bujë në media, shkruan ORAinfo.

Edhe Labi edhe Qëndresa janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Ata të dy së shpejti do të bëhen prindër të një vajzë.

Sot Qëndresa ka publikuar një foto në të cilën shihet Mimoza dhe Adriani, e duket se kjo ide e burrit të saj, i ka pëlqyer mjaftë shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE