0

Violeta ka vendosur që të bëjë një ndryshim në pamje.

Këngëtarja e muzikës popullore dhe jo vetëm, Violeta Kajtazi, prejt vitesh është ndër emrat shumë të dashur për publikun.

Violeta, vitet e fundit shpesh ka prezantuar këngë me videoklipe.

Projekti i fundit i këngëtares është ai me titull “Sa jam merzit”, që Violeten e sjell në formë të shkëlqyer.

Këngëtarja po përtrihet përditë e më shumë, andaj në foton e fundit duket edhe më e freskët, bash si çikë e re.

Këngëtarja edhe këtë vit do të jetë prezente në xhirimet e vitit të ri.

SHPËRNDAJE