0

Gresa është tashmë e njohur për publikun, ajo është vajza e Shyhretës.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me flokët e shkurtuara.

Edhe e tillë Gresa po duket shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE