0

Edona vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Mjaftë aktive është edhe motra e saj Aida, e cila sot ka publikuar disa pamje në të cilat tregon se ҫfarë ka gatuar.

Duket se ajo është shumë e zonja në kuzhinë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE