0

Edona vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot përmes një postimi ajo e ka uruar nënën e saj për ditëlindje.

Duket se do të bëhet një festë në familjen e Edona Lalloshit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE