0

Leonora vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo ka sjellur për publikun shqiptar gjithmonë vetëm hite që kanë mbetur përherë në kujtesë, shkruan ORAinfo.

Leonora është tejet aktive në rrjetet e saj sociale me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është në një emision.

Ai gjithmonë ajo po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE