0

Luljeta Përgjegjaj është bashkëshortja e Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar edhe një foto nga pushimet të cilat po kalon me burri ne saj.

Ajo që bie në sy është ҫanta e hapur e Lulës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE