0

Vlora Çitaku është Ambasadorja e Kosovës në SHBA.

Ajo ka qenë përherë një ndër politikanet më të zëshme shqiptare, shkruan ORAinfo.

Tani Vlora jeton në Ëashington edhe atje na njofton me aktivitetet e saj profesionale dhe private.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet me kongresmenin nga Minnesota Dean Phillips, anëtar i Komitetit për punë të jashtme në Kongresin amerikan dhe të fejuarën e tij Annalise.

Në këtë foto, Vlora mori vëmendjen me veshjen dhe flokët e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE