0

Tani ajo është shumë e dashur për publikun tonë.

Arta Elezaj është aktorja që arriti të bëhet e njohur dhe e suksesshme në një periudhë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan ORAinfo.

Arta mori gjithë vëmendjen e publikut në këtë rol, sidomos me pamjen e saj e në veçanti me flokët kaçurrela.

Aktorja është mjaft aktive në rrjete sociale ku bënë postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto nga pushimet në të cilën po duket tejet atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE