0

Mbrëmë u martua djali i Remzie Osmanit.

Ata morën nusen më krushq dhe dasma e madhe pritet të jetë sot, shkruan ORAinfo.

Në një nga pamjet Gëzimja e Hamza shihen të përqafuar me njëri-tjetrin.

Të dy po duken shumë bukur dhe të dashuruar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE