0

Majlinda vazhdon të jetë shumë e përfolur në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur, Majk dhe tani ëhstë po aq e njohur sa ai.

Nga lidhja e tyre e shkurtër Majlinda hde Majk kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan e i cili tani rritet pranë nënës, shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale dhe janë fotot e Roanit ato që e dominojnë profiling e saj në Instagram.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në veturë dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE