0

Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo përmes një postimi ka treguar ushqimin që po ha për drekë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE