0

Lulja është bashkëshortja e Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një pamje, ku shihet Meda duke kënduar.

Duket se ajo e përcjellë me vëmendje burrin në përformanca./ORAinfo/

SHPËRNDAJE