0

Luljeta është bashkëshortja e Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka borë dhe ajo është veshur me minifund./ORAinfo/

SHPËRNDAJE