0

Për herë të parë janë bërë prindër para pak ditësh.

Çifti i njohur i estradës muzikore shqiptare, Mozzik dhe Loredana dje janë bërë prindër për herë të parë, shkruan ORAinfo.

Dyshja u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin, Hana.

E tashmë Loredana ka publikuar një foto në të cilën shihet gjatë shtatzënisë, e veshur me një pallto që duket se i binte paksa e vogël./ORAinfo/

SHPËRNDAJE