0

Lola dhe Daut Haradinaj janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, shkruan ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE