0

Linda Morina vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura.

Ajo vazhdon me veprimet e saj shumë të ҫuditshme, shkruan ORAinfo.

Linda vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet pranë disa balonave dhe po ha banane.

Si gjithmonë pamja e saj është interesante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE