0

Linda është ndër personazhet më të përfolura në mediat rozë.

Ajo vazhdon me veprimet e saj shumë të ҫuditshme, shkruan ORAinfo.

Linda vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me minifund.

Në këtë foto, Linda ka zmadhuar të pasmet dhe thotë se këtë nuk e ka bërë me fotoshop, por me një program tjetër./ORAinfo/

SHPËRNDAJE