0

Leonora vazhdon të mbetët shumë e dashur për publikun.

Edhe pse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri, ajo vazhdon të jetë në zemrat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora shquhet për paraqitjet e saj, ku në shumicën e rasteve jemi mësuar ta shohim elegante.

Së fundmi ajo ka sjellur projektin më të ri muzikor, i cili duket se po pëlqehet nga publiku.

E sot Leonora ka publikuar një foto në të cilën shihet e rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE