0

Granit Xhaka është i njohur si futbollist i suksesshëm në mbarë botën.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmeria e saj

E sot ajo ka postuar një foto ku shfaqet pranë Xhakës , me mjaft eleganc dhe duket pëe mrekulli./ORAinfo/

SHPËRNDAJE