0

Granit Xhaka është ndër lojtarët më të njohur në botë.

Po aq e njohur dhe e dashur e tij për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat shihet e veshur me komplete të bardha dhe ҫizme të veҫanta.

Si gjithmonë, edhe sot Leonita po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE