0

Learta Jakupi është shumë e dashur dhe e njohur për publikun tonë.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka marrë një dhuratë të bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE