0

Learta vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Mbrëmë ajo në festën e familjes veshi një fustan të kuq, i cili u pëlqeu të gjithëve.

E po atë fustan Learta e ka nxjerrë në shitje në dyqanin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE