0

Learta vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me minifund.

Ajo që bie në sy është se Learta e ka vendosur ҫantën para këmbëve të saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE