0

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Learta tani njihet edhe si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka uruar vjehrrën e saj për ditëlindje.

“Gëzuar ditëlindjen Mami, të kemi zemër”- ka shkruar Learta.

Në foton në fjalë, re e vjehërr shihet të veshura me fustana të zi dhe po duken shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE