0

Learta vazhdon të jetë një ndër personazhet më të pranishme të mediave rozë.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte Learta e ka uruar Kushtrimin për ditëlindje, me anë të disa fotografive.

E njëra ndër to është edhe një foto nga pushimet e tyre të përbashkëta./ORAinfo/

SHPËRNDAJE