0

Learta vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ngjarja e 7 vjeҫarit kosovar i cili i privua nga jeta në Zvicër, tronditi tërë vendin, e për këtë rast edhe Learta ka bërë një postim tejet prekës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE