0

Learta Jakupi vazhdon të mbetët një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Dje përmes një postimi ajo e ka uruar Matinin me rastin e 1 qershorit, Ditës së Fëmijëve.

E sot me t’u zgjuar ajo ka filluar t’i postoj në Instagramin e saj, urimet e të tjerëve për Matinin.

Edhe pse e dielë, duket se Learta është zgjuar me shumë energji./ORAinfo/

SHPËRNDAJE