0

Learta Jakupi është personazh shumë i përfolur në vend.

Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në media e në publik, shkruan ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Matin.

Learta është shumë aktive në rrjete sociale, ku bën postime të ndryshme.

Ajo ka shkuar jashtë vendit e Matinin e ka lënë në Kosovë, e ai po qëndron me Engjin.

Përmes një postimi, Learta ka treguar se po i mungon shumë Matini./ORAinfo/

SHPËRNDAJE