0

Remzie Osmani martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën.

Ata morën nusen më krushq dhe dasma e madhe pritet të jetë sot, shkruan ORAinfo.

Remzia sonte ka publikuar disa pamje të bukura nga dasma, me të cilat edhe ka uruar djalin dhe rejën.

“U trashegofshit Zemrat e mija”- ka shkruar Remzie Osmani./ORAinfo/

SHPËRNDAJE