0

Neca është kunata e Learta Jakupit.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo na ka prezantuar me shtëpinë e saj super-luksoze./ORAinfo/

SHPËRNDAJE